Dřevostavba penzionu FLORIÁN na Moldavě

Dřevostavba penzionu FLORIÁN na Moldavě

Stavba na hřebeni Krušných hor

Přímo u nadraží ČD v Moldavě právě teď vyrůstá montovaná dřevostavba penzionu FLORIÁN pro cyklisty, turisty a milovníky drsné přírody Krušných hor. Sledujte výstavbu na facebooku našeho ATELIER D.N.K.

 

U projektu penzionu stojíme již od začátku - náš ATELIER D.N.K. je projektantem stavby a byla to pro nás zkouška ohněm. Vše se ale v dobré obrátilo, máme stavební povolení.

Investor zhotovuje betonovou desku na stávajících základech vyhořelého objektu a my valíme ve výrobě o 106. Harmonogram musíme dodržet, má být ještě chvilku slušně - a Vy kdo hory trochu znáte, tak víte, že na hory se jezdí podle počasí.

V pátek jsme na kamion naložili panely pro 1.NP a stropy. Naše tesařská parta pod vedením Olďáka jede na místo už v pondělí večer a v úterý ráno už jim tam stojí první kamion... vše jde jako na drátku. Včera odpoledne jsme tam poslali kamion s druhým nadzemním podlažím a po neděli pojede krov obráběný na Hundegru a záklop střechy.

Jako ochutnávku tu pro Vás mám fotku z výstavby pořízenou včera investorem - chlapi mají postaveno spodní patro, hotový strop a právě osazují podkladní pražce 2.NP.

11.11. - přidávám pár fotek z kontrolního dne našich projektantů

Zajděte na náš Facebook, protože tohle je fakt parádní kousek.

 

Fotogalerie


<< zpětGoogle+