Pozvánka na veletrh

Dřevostavby 2014

 

Společnost VAZNÍKY D.N.K. s.r.o., která vyrábí dřevěné příhradové vazníky a celostěnové panely pro výstavbu montovaných dřevostaveb si Vás dovoluje pozvat k návštěvě stánku své mateřské společnosti DOMY D.N.E.S. s.r.o. v rámci veletrhu DŘEVOSTAVBY 2014 , který se koná ve dnech 6.2.-9.2 2014 na výstavišti v Praze Holešovicích.

Videopozvánku si můžete prohlédnout zde.


Našim klientům, stavebním firmám, drobným živnostníkům i soukromým stavebníkům nabízíme certifikované skladby sendvičových panelů, detailně zpracovanou montážní dokumentaci a vysokou odbornost našich techniků, kteří jsou Vám plně k dispozici.

Prefabrikací panelů ve výrobní hale jsme schopni zaručit vysokou kvalitu našich certifikovaných výrobků, minimalizovat náklady a šetřit tím Váš čas i peníze.

Nabídkou výroby samostatných panelů jdeme vstříc rostoucí poptávce po realizaci dřevostaveb svépomocí v různém stupni rozestavěnosti. Ochotně Vám pomůžeme s výstavbou právě Vaší dřevostavby.

Naše projekční divize jede na plný výkon. Přijďte za námi a konzultujte s námi Vaše představy o novém bydlení v nízkoenergetickém dřevěném domě. Základy kvalitní dřevostavby nejsou v zemi, ale ve perfektním projektu.

Těšíme se na setkání s Vámi na stánku společnosti DOMY D.N.E.S.

 

loga

logo domy

 

<< zpětGoogle+