PŘEDNÍ ČESKÝ VÝROBCE PŘÍHRADOVÝCH VAZNÍKŮ

 

Firma VAZNÍKY D.N.K. s.r.o. byla založena v roce 2008 společností DOMY D.N.E.S. s.r.o., která působí v oblasti dřevostaveb již od roku 2005. Obě společnosti sídlí v Třebíči a působí v celé České republice.       

 Modrá Eiffelovka - Vazníky D.N.K.

Naše modrá Eiffelovka 

Hlavním výrobním programem firmy VAZNÍKY D.N.K. s.r.o. je navrhování, výroba a dodávka konstrukcí z dřevěných příhradových vazníků s kovovými deskami s prolisovanými trny. Tyto konstrukce se hojně používají pro zastřešení rodinných domů a zemědělských či průmyslových hal do rozpětí 30 m. Dřevěný příhradový vazník je díky vysokému využití materiálu i značné únosnosti lisovaných spojů ideálním kompromisem mezi ekonomicky i staticky vhodným řešením... <více zde>  

Dřevěné vazníky na RD

Zastřešení rodinného domu dřevěnými vazníky - viz Reference

Vlastní výroba vazníků probíhá v nové výrobní hale na Hrotovické ulici v Třebíči. Používáme špičkovou českou technologii BOVA-NAIL a certifikované smrkové řezivo pevnostní třídy S10 a S13 z Vysočiny. Ideální kvalita vstupních surovin a výrobního prostředí spolu s vysokou kázní našich zaměstnanců při výrobě nám umožňuje vyrábět dřevěné vazníky v té nejvyšší kvalitě. Samozřejmostí je i tým zkušených statiků a jejich individuální přístup ke každé zakázce – od vypracování cenové nabídky, až po projektovou dokumentaci, která je součástí dodávky. Standardně nabízíme vazníky včetně dopravy a montáže, protože právě montáž je velice důležitou částí kvalitně provedené nosné konstrukce střechy. 

Výrobní hala společnosti Vazníky D.N.K.

Výrobní hala - Vazníky D.N.K.

Výroba vazníků je certifikována Vývojovým a výzkumným ústavem dřevařským. Dále jsme vlastníky certifikátu na impreganci řeziva máčením - 30 minut v 10% roztoku Bochemitu QB. V březnu letošního roku jsme úspešně absolvovali audit k získání certifikátu systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.

DNKáčka - Modrá značka kvality

S katedrou Ocelových a dřevěných konstrukcí ČVUT v Praze aktivně spolupracujeme na výzkumu v oblasti prostorové tuhosti lehkých dřevěných střešních konstrukcí. Dosavadní výsledky aplikujeme v našich konstrukcích – jde například o používání lisovaných ztužidel v rovině horního i dolního pásu vazníků.

I když jsme poměrně mladá firma, směle si dobýváme svou pozici na trhu a především věříme, že kvalita našich vazníků i služeb si najde cestu mezi Vás – drobné stavebníky, projekční a stavební firmy, zemědělce a podnikatele. 

Logo - Vazníky D.N.K.

 

<< zpětGoogle+